Laatste kans Baflo levensloopbestendig wonen
22 februari 2020
Liefhebbers van slapen en baden beneden opgelet. Er is nog maar één levensloopbestendige twee-onder-één kap woning van het type Kortenaer beschikbaar in het gezellige Baflo. Prijs v.a. € 230.000 v.o.n.
In deze ruime twee-onder-een-kapwoning ben je van alle gemakken voorzien met een badkamer en slaapkamer op de begane grond. Hier ervaar je de rust en ruimte van een dorp, maar wel met alle basisvoorzieningen dicht bij huis. Baflo kent een goede treinverbinding met de stad Groningen: binnen 20 minuten sta je in het centrum.
Waarom type Kortnaer?
* slaap- en badkamer beneden, 3 slaapkamers mogelijk totaal
* inpandige berging
* aangebouwde garage/berging mogelijk
* comfortabel en duurzaam met vloerverwarming, luchtwarmtepomp en zonnepanelen
* inclusief sanitair en tegelwerk 
Ook zijn er nog 2 gezinswoningen in dit plandeel meegenomen. Het betreft dezelfde woning die al een de overzijde van de Torenvalk is gebouwd. Ook deze woningen zullen bij succesvolle verkoop door Plegt-Vos in het najaar 2020 worden gebouwd. De oplevering zal dan voorjaar-zomer 2021 zijn.
Het lijkt voorlopig de laatste 2/1 kap serie in Baflo te zijn. Dus als u belangstelling hebt aarzel dan niet en neem contact met ons op.
Meer nieuws
| Goed nieuws in De Groene Gaarde! 20 oktober 2025 | 
| Interview met toekomstige bewoner Annita: “Een plek om te blijven” 17 september 2025 | 
| Goed nieuws! De bouw van de woningen in De Driehoek in Meerstad is van start gegaan 20 juni 2025 | 
| Start verkoop Munsterrijk Wonen in Winsum 11 juni 2025 | 
| Meerstad, inloop 10 juni 04 juni 2025 | 
| Start verkoop De Nieuwe Gast te Zuidhorn 15 mei 2025 | 
| Start verkoop De Groene Gaarde te Zuidhorn 15 mei 2025 | 
| Maandelijkse inloopmiddag | woensdagmiddag 28 mei a.s. 22 april 2025 | 
| Save the date | Inloop De Woongaard! 05 maart 2025 | 
| Koper van De Woongaard aan het woord 05 maart 2025 | 
| Save the date - Woon! Event 22 maart 2025 20 februari 2025 | 
| De Driehoek | De bouw begint 28 januari 2025 | 
| Save the date | Inloop De Woongaard! 10 januari 2025 | 
| Wijzigingen in 2025 m.b.t. hypotheken 06 januari 2025 | 
| De Woongaard | Start bouw fase 1! 18 december 2024 |